Vážení kolegové,

Vzhledem ke stávající epidemiologické situaci Ústav histologie a embryologie zajistí výuku svých předmětů pro studenty Všeobecného i Zubního lékařství v následujícím období u přednášek distanční formou a u praktických cvičení a seminářů formou distanční i prezenční. Tento systém vyžaduje dodržování časového rozvrhu (rozvrh si můžete stáhnout z webových stránek fakulty, či ve formě elektronické do mobilních zařízení ze SIS).

Veškeré informace k organizaci výuky a podklady pro přednášky a praktická cvičení máte k dispozici na Moodlu našeho ústavu. Prosím, zapište se do příslušného kurzu pro daný semestr. Zápisem kurzu získáte přístup k NOVINKÁM, kde s Vámi budeme aktivně komunikovat (notifikaci ke každé novince obdržíte na Váš fakultní e-mail), dozvíte se aktuální informace k výuce a samostudiu, najdete zde také odkazy k on-line výuce v MS Teams.

Podklady pro přednášky, které máte k dispozici na Moodlu, si pročtěte vždy nejpozději v době vymezené pro tuto aktivitu rozvrhem.

Přednášky a on-line praktická cvičení jsou Vám k dispozici v naší MS Stream skupině: https://web.microsoftstream.com/group/05975273-b39d-4817-91e2-0a9c7c193ca5

Mikroskopické preparáty studujte prosím v platformě Smart Zoom (návod najdete v novinkách, případně je již ve Vaší e-mailové schránce) - https://fingerland.smartzoom.com/

Své případné dotazy směřujte na sekretariát ústavu: ulrichma@lfhk.cuni.cz

Jsme pro Vás také k dispozici na Facebooku: https://www.facebook.com/histoLFHK

Za ústav histologie a embryologie vás zdraví,

Jaroslav Mokrý