Vážení kolegové,

Vzhledem ke stávající epidemiologické situaci Ústav histologie a embryologie zajistí výuku svých předmětů pro studenty Všeobecného i Zubního lékařství v následujícím období u přednášek, praktických cvičení a seminářů formou prezenční. O případné změně formy výuky budete vždy včas informováni.
Tento systém vyžaduje dodržování časového rozvrhu (rozvrh si můžete stáhnout z webových stránek fakulty, či ve formě elektronické do mobilních zařízení ze SIS).

Veškeré informace k organizaci výuky a podklady pro přednášky a praktická cvičení (včetně videokurzů a e-learningu) máte k dispozici na Moodlu našeho ústavu. Prosím, zapište se do příslušného kurzu pro daný semestr.

Zápisem kurzu získáte přístup k NOVINKÁM, kde s Vámi budeme aktivně komunikovat (notifikaci ke každé novince obdržíte na Váš fakultní e-mail), dozvíte se aktuální informace k výuce a samostudiu, najdete zde také odkazy k případné on-line výuce v MS Teams.

Podklady pro přednášky, které máte k dispozici na Moodlu, si pročtěte vždy nejpozději v době vymezené pro tuto aktivitu rozvrhem.

Mikroskopické preparáty studujte prosím v platformě Smart Zoom (návod najdete zde) - https://fingerland.smartzoom.com/

Epidemiologická opatření
Aktuální opatření platná pro LFHK jsou zveřejněna na https://www.lfhk.cuni.cz/Fakulta/Koronavirus/.
Aktuální informace k provozu fakulty zde.
Prosím o zodpovědné chování a nepodcenění případných známek infekčního onemocnění.

Své případné dotazy směřujte na sekretariát ústavu: ulrichma@lfhk.cuni.cz

Jsme pro Vás také k dispozici na Facebooku: https://www.facebook.com/histoLFHK

Za ústav histologie a embryologie vás zdraví,

Jaroslav Mokrý